Fluffy Nature snap-in-one
Principe
Het systeem bestaat uit een waterdicht overbroekje waar absorberende inleggers in worden ingeklikt. Het systeem kan op verschillende manieren worden gebruikt:
- als echte snap-in-one: Bij één overbroekje gebruik je meerdere inleggers (ca 5 inleggers op één overbroekje). Bij een luierwissel wordt, als het overbroekje niet echt vuil is, alleen de inlegger-set vervangen, het overbroekje kan meerdere keren worden gebruikt.
- als all-in-one: per overbroekje gebruik je een inlegger-set. Dit is nog gemakkelijker en nog steeds niet duur. Handig voor bijvoorbeeld een opvang of andere oppas, die dan de luier in één keer kunnen vervangen.
- een combinatie van beide hierboven genoemde opties: bijvoorbeeld thuis als snap-in-one waarbij je inleggers vervangt en als je weg gaat of voor de opvang als all-in-one.
Overbroekje
Het overbroekje groeit mee met je kindje van ca 3,5kg tot 15kg, het is een "onesize" overbroekje. Het overbroekje heeft dubbele lekrandjes aan de beentjes voor extra lekvrijheid.
Inleggers
De inlegger-set bestaat uit maar liefst DRIE inleggers in verschillende grootte die op ingenieuze, maar eenvoudige manier met elkaar gecombineerd kunnen worden: een grote 5-laags bamboe inlegger, een middelmaat 5-laagse bamboe inlegger en een kleine 3-laags bamboe inlegger. Combineren doe je zo:
- voor de allerkleinsten gebruik je de middelste inlegger, ingeklikt in het overbroekje
- gaat je kleine meer plassen, dan klik je de kleine inlegger erbij en samen in het overbroekje
- is je kindje wat groter, gebruik dan de grote en de kleine inlegger aan elkaar geklikt in het overbroekje geklikt, of de grote en de middelste inlegger tesamen in het broekje geklikt.
- Voor de grote plassers en dutjes gebruik je alle drie de inleggers tesamen geklikt in het overbroekje
Newborn
speciaal voor pasgeboren kindjes zijn er de Newborn PLUS overbroekjes. Deze zijn volledig kompatibel met het SIO-systeem. Voor pasgeboren kindjes klik je eenvoudig de middelste en de kleinste inlegger in het Newborn PLUS overbroekje en klaar is je Newborn luier.
Nacht
heb je 's nachts veel absorptie-capaciteit nodig? Het is niet meer nodig om speciale dure nacht-luiers te kopen! Neem eenvoudig enkele Fluffy Nature Night-Shells erbij. Hierin klik je één of meerdere inleggers uit je SIO-set, overbroekje erover en klaar!
Ontdekken en kopen
Ontdek hieronder alle onderdelen van dit systeem in detail.
Voor Voordeel Pakketten van deze luiers kijk je HIER.
- Fluffy Nature (SIO) bamboe inleggerset - pakket 5 sets€ 44,75 € 42,50
- Fluffy Nature bamboe (SIO) inleggerset - pakket 10 sets€ 89,50 € 80,95
- Fluffy Nature bamboe (SIO) inleggerset - pakket 20 sets€ 179,00 € 152,15
- Fluffy Nature SIO Dagpakket€ 54,70 € 51,95
- Fluffy Nature SIO Halftijds Pakket€ 109,40 € 98,45
- Fluffy Nature SIO Fulltime Pakket€ 218,80 € 185,95
- Fluffy Nature Night-Shell€ 12,95
LUIERCONSULTEN (GRATIS)
- zie je door de (luier)bomen het bos niet meer?
- wil je eens wasbare luiers in het echt zien en voelen?
- wil je eens zien of het iets voor jullie is?
- wil je gewoon graag meer informatie?
Schrijf je dan in voor een
GRATIS EN VRIJBLIJVEND LUIERCONSULT
Klik op één van onderstaande data om vast te leggen:
- zaterdag 10 maart 2018 - 15.15u
- zaterdag 17 maart 2018 - 15.15u
- zaterdag 24 maart 2018 - 15.15u
- zaterdag 31 maart 2018 - 15.15u
al deze consulten vinden plaats:
Waregemstraat 512
8540 Deerlijk